محل تبلیغات شما

به گزارش روابط عمومی شرکت معدنی زرین فتوح بیرجند ، مدیر عامل محترم در پیامی فرا رسیدن 12 فروردین ماه ، روز جمهوری اسلامی و 13 فروردین ماه ، روز طبیعت را به شهروندان تبریک گفت:  
دوازده فروردین روز تجلی اراده ملت ایران و از ایام مهم تاریخی و سرنوشت ساز انقلاب اسلامی است که در این روز ملت قهرمان و همیشه در صحنه با مجاهدت ها و ایثار خود ، ضمن نفی استبداد و استکبار ، به استقلال ،  آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای آری دادند .
روز جمهوری اسلامی در واقع تاییدی بر تمام آرمان های زیبای انقلاب بود  و ملت ایران در این روز سند آزادی و استقلال خود را با استقامتی خستگی ناپذیر امضاء نمودند .
اینجانب ضمن تبریک مجدد سال جدید و فرا رسیدن دوازدهم فروردین ، روز جمهوری اسلامی در سال رونق تولید را به آحاد ملت ایران به ویژه مردم متدین و شهید پرور بیرجند تبریک عرض نموده  ، سعادت و بهروزی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم .  وی در بخش دیگر از این پیام آورده است : امیدوارم در آخرین روز تعطیلات نوروزی در کنار بهره مندی از طبیعت زیبا و هوای پاک در کنار یکدیگر روز به یاد ماندنی داشته وشهروندان عزیز در حفاظت از این امانت الهی کوشا باشند . 

پیام تبریک مدیر عامل محترم به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص)

پیام تبریک مدیر عامل محترم به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران و روز طبیعت

پیام نوروزی مدیر عامل محترم :

روز ,، ,اسلامی ,جمهوری ,فروردین ,ملت ,جمهوری اسلامی ,روز جمهوری ,، روز ,ملت ایران ,آزادی و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
for a rainy day Cute^•^Pictures ~ and ^_* Edits~•~ آستارا نیوز grounurknowkar دوربین های دیجیتال akhbar-technology آسمونیا parsa دانلود فیلم سايت تفريحي فربد؛ همه چيز از همه جا